Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŠKOLA se dala opět do chodu a potřebujem trochu zrychlit tempo, na konci srpna by se měla otevřít. Proto hledáme už učitele na tyto předměty: kouzelné formule, lektvary, bylinkářství, létání, uvod do věštění, péče o kouzelné tvory, přeměňování, dějiny čar a kouzel, magické symboly, obecná magie, obrana proti černé magii a astronomie. Může se stát, že už některé předměty budou zamluvené, ale většina jich není. Co chceme???

pro učitele:

1) Napsat stručný životopis kvuli ději na škole, kouzelnické jméno a heslo, na které se budete přihlašovat, zde připište i kontakt na rychlosovu(icq)

2) Jednu příkladnou hodinu na každý váš zvolený předmět s ukolem a výkladem

3) Stručnou uvahu, proč jste si vybrali právě tyto předměty

odesílejte na tuto sovu: magicka.s@email.cz